Opinie

  Jestem otwarta na wszelkie niekonwencjonalne metody wspomagania zdrowia i życiowego dobrostanu i próbowałam wielu metod by poradzić sobie ze swoimi problemami. Kiedy szłam na sesję u Ani (wtedy jeszcze Pani Ani ;)) nie oczekiwałam wiele. 
A na pewno nie trzęsienia Ziemi, które nastąpiło już podczas sesji i sprawiło, że zmieniło się całe moje życie. 
Dosłownie. W ciągu 2 tygodni zakończył się mój związek, który bardzo obciążał i mnie i mojego męża, ale żadne z nas nie było w stanie się z niego uwolnić. Teraz oboje jesteśmy szczęśliwi i znowu się lubimy. Przyczyna nieprawidłowości w pracy mojej tarczycy przyśniła mi się 3 tygodnie po sesji, podczas gdy szukałam jej przez ostatnie 5 lat. Teraz wiem, dlaczego nic nie pomagało i strach pomyśleć co by się stało gdybym posłuchała lekarzy i po prosto pozbyła się problemu. Widzę teraz jak wielki sens i ogromne znaczenie ma dla mnie to co się działo z moją tarczycą, nie walczę już z tym tylko jestem wdzięczna za to, jak mnie chroniła i uzdrawiam przyczynę, żeby mogła wrócić do zdrowia. Myślę, że skuteczność tej metody polega na tym, że zyskujemy dostęp do własnej siły i mądrości. Czuję po prostu, że wracam do domu. Do siebie. Ania pomaga tam dotrzeć w bardzo delikatny, ale skuteczny sposób. Przez cały czas czułam się bezpieczna, rozumiana i zaopiekowana a kojące nagranie transformacyjne pomaga ukonstytuować zmianę, osadzić ją w nowej rzeczywistości.
 Całym sercem dziękuję i każdego zachęcam.

Julia, 50 lat                                                                                         

Zdecydowanie Polecam Sesje Hipnozy u Pani Ani  ❤️ 
Decydując się na ten krok doświadczycie bardzo bezpiecznego procesu, który jak się okazało jest mega zaskakująco skuteczną metodą zmiany i transformacji siebie! Podczas sesji czułam się cały czas zaopiekowana i bezpieczna. Pani Ania wszystko omawia oraz wyjaśnia cały proces. Jest osobą bardzo miłą, empatyczną pełną szacunku i zaangażowania. Doświadczenia z sesji są niezapomniane i bardzo mocno uświadamiające przez co skutecznie transformujące. Wizualizacja otrzymana po sesji jest piękna i bardzo profesjonalnie wykonana, którą chce się słuchać częściej niż raz dziennie. Transformacja jest niemalże natychmiastowa, dostrzegana i komunikowania przez inne osoby. Jeszcze raz z serca dziękuję i polecam wszystkim tej szybkiej, skuteczniej i bezpiecznej metody transformacji siebie! Wrócę na pewno! 

Agnieszka, 44 lata
Chce się podzielić moim spotkaniem z P. Anią ♥️
Na spotkanie dotyczące hipnozy szłam z dużym lekiem, ale po zobaczeniu cieplej uśmiechniętej P. Ani, która mnie przywitała z otwartością lęk minął. Rozmowa i troska od strony P. Ani była mega wspierająca i dawała poczucie bezpieczeństwa. Już podczas pierwszego spotkania i rozmowy rozpoczęły się niesamowite dla mnie procesy, które pracowały ze mną parę dni. Na kolejne spotkanie, sesję hipnozy szłam spokojna bez oczekiwań i bez lęku. Sama hipnoza była dla mnie kolejną lekcją. Po spotkaniu dostałam od P. Ani nagranie, które prowadzi mnie do teraz i wspiera. 
Zmiany jakie zadziewają się cały czas to dla mnie małe cuda, to powrót do siebie
Zaczynam SIĘ zauważyć, zaczynam czuć miłość do SIEBIE. 
Zaczynają się pojawiać nowe możliwości dla mnie SAMEJ. 
Wszechświat stawia na mojej drodze wszystko to co potrzebuję. 
JESTEM OGROMNIE WDZIECZNA ŻE MOGLAM POZNAC P. ANIĘ. Dziękuję    

Anna, 45 lat
 Gorąco polecam sesje z Anią.
Bardzo uważnie i dociekliwie przeprowadziła ze mną wywiad. Dokładnie zbadała mój problem.
Sama sesja przebiegała bardzo spokojnie i w miłej atmosferze. Kojący głos Ani spowodował, że zupełnie się odprężyłam, minął początkowy niepokój. Poczułam się bezpiecznie i bardzo zaopiekowana. Wyszłam od Ani wolna od moich złych myśli. Słuchając codziennie nagrania Ani ugruntowuje moje przekonanie, że problem, który mnie dręczył, już mnie nie dotyczy. Oprócz tego, że przestałam myśleć o moim problemie, to ogólnie się uspokoiłam.
Polecam Anię, jako terapeutkę i Jej terapię z pełnym przekonaniem i zaufaniem.

Barbara, 60 lat
Proces był prowadzony w spokojnym tempie i wspierającej atmosferze.  Przyjemny jest głos Ani i jej towarzyszenie w procesie. Zaskakujące było jak nagranie wpływało na mnie relaksująco. Podczas sesji czułam się bardzo bezpiecznie i komfortowo. Byłam ciekawa jak będzie to wyglądać, więc początkowo pojawił się niepokój. Sposób prowadzenia sesji przez Anię był bardzo spokojny i zrozumiały, dlatego wszelkie wątpliwości odeszły szybko w niepamięć. Z prowadzeniem Ani czułam się bezpiecznie. Głos Ani jest kojący. Czułam, że nie jestem sama to było bardzo pomocne. Największą ulgę przyniosła mi ostatnia część sesji kiedy to z czym przyszłam pozwoliłam sobie odpuścić. Nagranie jest wyjątkowe! Głos Ani i to co mówi jest cudne. Uwielbiam tego słuchać to pozytywnie uzależniające! To z czym przyszłam przestało mieć dla mnie znaczenie. Nie tracę czasu na myślenie i zadręczanie się. Jestem wolna od tego :) to bardzo przyjemne! Zrobiło się miejsce na nowe rzeczy i bardziej zaczęłam doceniać to co wokół mnie i we mnie :))) Polecam Cię Aniu tym wszystkim, którzy poszukują/potrzebują wsparcia :)

Wioletta, 42 lata

Gorąco polecam sesję z Anią! Trafiłam do niej z problemem bólu nadgarstka, który nie ustępował przez ponad rok. Nigdy nie doświadczyłam widocznego urazu, a jednak ból ograniczał mnie w codziennym życiu. Wiedziałam, że jest coś, z czym sama sobie nie poradzę i bardzo się cieszę, że Ania mi pomogła. Ania jest naturalną terapeutką. Prowadziła mnie sprawnie i pomogła mi uwolnić się od wewnętrznego konfliktu. Dała mi przestrzeń do zrozumienia, co jest tego przyczyną. Ze zdziwieniem odkryłem, co kryje się pod spodem. Krótko po naszej sesji ból zaczął ustępować. Po 2 tygodniach mogłem robić deski (ćwiczenie polegające na oparciu całego ciężaru na rękach) i nosić rzeczy w dłoni bez żadnego dyskomfortu. Minęło już ponad 6 miesięcy i nie pamiętam, żebym kiedykolwiek po sesji z Anią odczuwała ból w nadgarstku! Polecam gorąco!

Bożena, 37 lat
Przesyłam moja opinię i mam nadzieję, że pomoże one innym osobom odważyć się i zrobić też ten krok, który ja zrobiłam.  Jeszcze raz dziękuję za pomoc! Bardzo mocno polecam Panią Anię. Jestem bardzo zadowolona, że zdobyłam się na odwagę, żeby zmienić coś w swoim życiu i bardzo pomogła mi terapia przeprowadzona właśnie przez Panią Anię. Od samego początku wysłuchała mnie, mój problem, doradzała jak zacząć myśleć, postępować. Od samego początku opowiedziała jak wszystko będzie wyglądać. Nie czułam się niekomfortowo, że komuś opowiadam o sobie coś co męczyło mnie bardzo długo. Cały sesja hipnozy poszła super, byłam świadoma tego co się dzieje i wiele rzeczy mnie zaskoczyło, nie myślałam, że tak dużo na mnie wpłynęła moja przeszłość i otworzyło mi to bardzo oczy. Po sesji już czułam się inaczej. Lżej mi było, zaczęłam lepiej postrzegać swoje problemy i szukać rozwiązań jak sobie z tym radzić a nie zamykać je w sobie albo udawać, że ich nie ma. Nawet moi bliscy zauważyli pozytywne zmiany we mnie. Cieszę, że zrobiłam krok do przodu i odważyłam się działać ze swoimi problemami i cieszę się, że to właśnie Pani Ania mi w tym pomogła. 
Polecam ją z całego serca, bo wiem, że to co ona robi na prawdę działa to cuda.

Karolina, 30 lat
Sam proces hipnozy jest przyjemny a zaskakujące w nim jest to jak głęboko można wejść w psychikę za pomocą dobrze zadanych pytań. Podczas sesji czułam się przyjemnie, byłam zrelaksowana, odprężona ale też bardzo ciekawa do czego mnie to doprowadzi. Prowadzenie Ani było bardzo przyjemne, jej głos jest uspokajający i bardzo zachęcający do odpowiadania na zadawane pytania. Pytania zadawane w punkt i zmuszające do prawdziwych odpowiedzi. Największą ulgę przynosi mi poczucie, że wszystko jest do zrobienia i to tylko od mnie zależy czy to zrobię. W końcu wiem, że nie które rzeczy są zależne od moich przekonań i że nie mam wpływu na innych.  Nagranie jest świetną kontynuacją całej sesji. Można go posłuchać i przypomnieć słowa Ani, która odkrywa co człowiekowi jest potrzebna do szczęścia. Nagranie daje dużo spokoju i dobrej energii. 
Po spotkaniu z Anią zmieniłam patrzenie na świat i przewartościowałam swoje życie. Moje życie zmieniło się o180 stopni. Ania jest osobą bardzo ciepła i mająca w sobie dużo empatii. Ma bardzo dużo doświadczenia życiowego i potrafi się tym dzielić. Jest osoba bardzo miła i ciepłą. Anie poleciłabym każdemu kto jest na rozdrożu życiowym i potrzebuje wsparcia duchowego i mentalnego. 
Polecam z całego serca.

Weronika, 43 lata
Szukaj