Na tej stronie dowiesz się więcej :

 • O RTT - Szybkiej Terapii Transformacyjnej
 • O założycielce RTT
 • Najczęściej zadawane pytania
 • Czy RTT  jest dla Ciebie ?
 • RTT i Hipnoza
 • Fakty i Mity na temat Hipnozy
 • Akredytacje szkoły RTT
 • Nagrody 

Szybka Terapia Transformacyjna® Rapid Transformational Therapy® (RTT®) to wielokrotnie nagradzana terapia, która łączy w sobie najkorzystniejsze zasady hipnoterapii, psychoterapii, NLP, CBT i neuronauki. RTT® stale zyskuje uznanie na całym świecie jako jedna z najskuteczniejszych dostępnych terapii pozwalających osiągnąć szybkie i trwałe rezultaty. RTT oferuje niezrównane rezultaty, wykorzystując najpotężniejszy potencjał uzdrawiania na planecie – umysł. Wykracza poza ramy hipnoterapii i zapewnia kompleksowe podejście oparte na rozwiązaniach umożliwiające osiągnięcie szybkich i trwałych rezultatów. 
➡️ To cieszące się międzynarodowym uznaniem podejście transformacyjne rozwija się od niemal 40 lat
➡️ Pomaga zapewnić trwałe wyzwolenie od wielu problemów i osiągnąć niezrównane rezultat
➡️ Terapeuci Metody RTT powsiadają światowej klasy kwalifikacje z zakresu hipnoterapii 
➡️ Zawiera potężne narzędzia transformacyjne, które mogą naprawdę zmienić życie i poprawić jego jakość
go.applyrtt.com.

O założycielce RTT

Marisa Peer, założycielka Rapid Transformational Therapy® (RTT®), to światowej sławy terapeutka, mówczyni motywacyjna i autorka bestsellerów. Została uznana przez magazyn Men's Health za „Najlepszego brytyjskiego terapeutę” i znalazła się w przewodniku Tater’s Guide na liście „250 Najlepszych Brytyjskich Lekarzy”. Marisa uczy teraz innych, jak osiągnąć te same szybkie i skuteczne rezultaty, dzięki niema czterdziestoletniemu doświadczeniu w prowadzeniu klientów, od członków rodziny królewskiej, aktorów, gwiazd rocka, gwiazd Hollywood, olimpijczyków i zdobywców Oscara. Marisa opracowała swój własny i niepowtarzalny styl, który jest często określany jako zmieniający życie.
      Nauka dowiodła, że dzięki neuropatyczności, możemy przeprogramować nasze umysły a umysł ma najpotężniejszy uzdrawiający potencjał na naszej planecie. Korzystając z RTT®, aby uzyskać dostęp do wszechmocnego podświadomego umysłu, możemy stworzyć nowe ścieżki neuronowe i zastąpić stare ograniczające przekonania i zachowania - nowymi wzmacniającymi przekonania.

Marisa o RTT "Kiedy nadszedł czas, aby stworzyć mój kurs terapeutyczny, po 30 latach praktykowania go, naprawdę chciałem stworzyć coś potężnego i transformującego, co odzwierciedlałoby wszystkie sukcesy, jakie odniosłam w mojej długiej karierze. Chciałam też bardzo jasno określić, co to jest. To prawda, że wiele metodologii wpłynęło na mnie, w tym hipnoza, CBT, psychoterapia, psychologia, uzdrawianie i programowanie neurolingwistyczne (NLP). Błędem byłoby jednak stwierdzenie, że moja metoda jest po prostu sumą tych części. Naprawdę wierzę, że moja metoda, Szybka Terapia Transformacyjna®" (RTT®), jest jedyna w swoim rodzaju. Jej fundamentom przyświeca niekonwencjonalna idea, że nie potrzebujesz całego życia, aby się uczyć, opanować, a następnie zmieniać procesy umysłu, ani nie potrzebujesz cotygodniowych sesji. Z odpowiednim terapeutą możesz bardzo szybko uwolnić się od problemów, takich jak depresja, lęki, uzależnienia, problemy z pewnością siebie, problemy z wagą, lęki i fobie."

Najczęściej zadawane pytania

Jak działa RTT®? 
Przełom osiąga się w RTT poprzez zrozumienie i naprawienie pierwotnej przyczyny, a nie tylko zajęcie się objawami występującego problemu. Właśnie dlatego RTT® ma tak trwały, wszechogarniający wpływ - wymazuje i eliminuje problemy leżące u podstaw z korzyściami zmieniającymi życie.
Wszyscy terapeuci przeszkoleni w RTT® są wyposażeni w bogactwo technik i narzędzi, które są kluczowe by komunikować się z podświadomym umysłem, uzyskiwać dostęp do istniejących blokad i przeprogramowywać umysł na sukces.   

Do czego służy RTT®? 
Ponieważ RTT® jest kompletnym podejściem opartym na rozwiązaniach, można je wykorzystać na wiele sposobów. Przez stosowanie RTT udowodniono na licznych przykładach sukces w pomaganiu ludziom w pokonywaniu wszelkiego rodzaju wyzwań, w tym problemów ze zdrowiem fizycznym, niepłodności, depresji, lęku, kontroli wagi, lęków i fobii. Pomogła również niezliczonym celebrytom, sportowcom i liderom biznesu, jak być i pozostać na szczycie.   

Czy RTT to hipnoterapia ? 
RTT® obejmuje wiele pozytywnych aspektów hipnozy i hipnoterapii, o których wiadomo, że mają transformujący wpływ na klientów. Jednak metoda RTT® wykracza poza tradycyjną hipnoterapię, definiując, co najlepiej sprawdza się w przypadku klientów, aby zbudować nowe, wysoce skuteczne podejście terapeutyczne.
Marisa wyjaśnia, że RTT® "... nie pochodzi z jednej metodologii; Wynika to z unikalnego nawarstwienia technik i przekonań, które stworzyłam i których teraz nauczam".   

Czym RTT® różni się od innych terapii? 
Metoda RTT Marisy Peer różni się od innych technik terapeutycznych, takich jak CBT® i terapia rozmową, ponieważ bardzo szybko osiąga znakomite rezultaty. W przeciwieństwie do wielu zabiegów hipnoterapii, RTT® nie opiera się wyłącznie na pozytywnym wzmocnieniu. RTT® dociera do pierwotnej przyczyny problemu, dając klientom najbardziej wyzwalające zrozumienie i moc transformacji, aby osiągnąć wspaniałe, długotrwałe rezultaty.   

Jaka jest różnica między RTT® a NLP? 
Niektóre osoby, które słyszały o metodzie RTT®, ale nie doświadczyły jej na własnej skórze, mogą pomyśleć, że jest ona podobna do programowania neurolingwistycznego (NLP). Prawdą jest, że zarówno NLP, jak i RTT® mogą nauczyć Cię, jak lepiej rozmawiać ze swoim umysłem i rozumieć różnice między tym, w co wierzy Twoja podświadomość i świadomy umysł. Jednak RTT® ma dodatkowy - i kluczowy - krok bezpośredniego dostępu i naprawiania wszelkich obecnych bloków. Dodano do niego również "Transformację", która została stworzona i rozwinięta przez Marisę.  Dzięki RTT® klienci mogą osiągnąć przełom, który nie byłby możliwy przy użyciu innych technik.  
 
W jaki sposób RTT® może wpływać na zdrowie fizyczne i zachowania przez całe życie? 
RTT® oferuje szeroki zakres technik transformacyjnych, aby aktywować wrodzoną zdolność organizmu do leczenia i przywracania dobrego samopoczucia na poziomie komórkowym.

Czy RTT jest dla Ciebie ?

 Nie zaleca się stosowania RTT dla osób ujawniających poniższe stany/objawy:
 • Halucynacje słuchowe/wzrokowe 
 • Padaczka 
 • Zaburzenia dysocjacyjne 
 • Zaburzenia osobowości 
 • Psychoza 
 • Zaburzenia schizoafektywne
 • Schizofrenia 

RTT i Hipnoza

RTT® obejmuje wiele pozytywnych aspektów hipnozy i hipnoterapii, o których wiadomo, że mają transformujący wpływ na klientów. Jednak metoda RTT® wykracza poza tradycyjną hipnoterapię, definiując, co najlepiej sprawdza się w przypadku klientów, aby zbudować nowe, wysoce skuteczne podejście terapeutyczne.
 
Bruce H. Lipton napisał w swojej książce "The Biology of Belief": "Uważam, że największym problemem, przed jakim stoimy, jest to, że myślimy, że kierujemy naszym życiem zgodnie z życzeniami, pragnieniami i aspiracjami stworzonymi przez nasz świadomy umysł. Neuronauka ustaliła teraz, że świadomy umysł... 
kieruje nami tylko przez około 5% czasu".   

Dzięki Hipnozie pracujemy z podświadomym umysłem, mamy do czynienia bezpośrednio z tą częścią jego umysłu, która jest odpowiedzialna za destruktywne przekonania, ograniczające myśli i wzorce zachowań, z których wszystkie są ukryte przed świadomym wzrokiem.

Hipnoza Fakty i Mity

Mit: Hipnoza to stan głębokiej utraty kontroli. 
Fakty: Hipnoza to głęboko odmienny stan świadomości, ale osoba pozostaje świadoma i zachowuje kontrolę nad sobą. Może przerwać sesję hipnozy w dowolnym momencie.   

Mit: Hipnoza to forma manipulacji umysłem. 
Fakty: Hipnoza nie zmusza nikogo do działania wbrew swojej woli. Jest to narzędzie do pomocy, a nie kontrolowania czy manipulacji.   

Mit: Hipnoza może "zaszczepić" fałszywe wspomnienia
Fakty: Hipnoza nie tworzy fałszywych wspomnień, ale jest stosowana ostrożnie w kontekście wspomnień i świadectw.   

Mit: Hipnoza działa natychmiastowo. 
Fakty: Hipnoza może wymagać kilku sesji, aby osiągnąć pożądane efekty, zwłaszcza w przypadku trwałych problemów.   

Mit: Hipnoza jest jak śnienie. 
Fakty: Hipnoza to stan podobny do snu tylko pod względem głębokości relaksacji, ale jest to inny stan świadomości.   

Mit: W hipnozie można kontrolować cudze działania. 
Fakty: Hipnoza nie daje mocy nad kontrolowaniem działań innych osób. Hipnotyzowany pozostaje zawsze pod kontrolą własnej woli.   

Mit: Osoba hipnotyzowana może wykonywać nieświadome lub niebezpieczne działania pod sugestią hipnotyzera. 
Fakty: Hipnoza nie pozwala na działania wbrew własnej woli. Osoba poddająca się hipnozie pozostaje świadoma i nie wykonałaby czegoś, co jest w sprzeczności z jej moralnością lub przekonaniami.   

Mit: Hipnoza jest jedynie formą rozrywki używaną na scenach. 
Fakty: Hipnoza jest używana w celach rozrywkowych ale nie jest to aprobowane przez profesjonalne stowarzyszenia hipnoterapeutów. 

Mit: W hipnozie można przewidzieć przyszłość lub uzyskać nadnaturalne moce. 
Fakty: Hipnoza nie nadaje żadnych nadnaturalnych mocy ani zdolności do przewidywania przyszłości. To narzędzie psychologiczne, a nie magiczna zdolność.   

Mit: Hipnoza działa tylko na ludzi, którzy są "łatwowierni" lub naiwni. 
Fakty: Hipnoza może działać na osobach różnego stopnia sugestywności, ale nie jest to równoznaczne z naiwnością.

Akredytacje szkoły RTT

Szkoła RTT® posiada akredytację jako dostawca szkoleń, która oznacza, że Szkoła RTT® spełnia wymagane standardy jakości kształcenia i efektów uczenia się w ramach swoich programów. 
ORGANIZACJE AKREDYTUJĄCE KURS RTT:
 • GENERAL HYPNOTHERAPY REGISTER 
 • ACCREDITED COUNSELLORS, COACHES, PSYCHOTHERAPISTS AND HYPNOTHERAPISTS (ACCPH) 
 • INTERNATIONAL INSTITUTE FOR COMPLEMENTARY THERAPISTS 
 • INTERNATIONAL ASSOCIATION OF COUNSELORS & THERAPISTS (IACT) 
 • THE AUSTRALIAN SOCIETY OF CLINICAL HYPNOTHERAPISTS (ASCH) 
 • NEW ZEALAND ASSOCIATION OF PROFESSIONAL HYPNOTHERAPISTS INC. (NZAPH) 
 • INTERNATIONAL HYPNOSIS FEDERATION (IHF) 
 • NEDERLANDSE BEROEPSVERENIGING VAN HYPNOTHERAPEUTEN 
 • INTERNATIONAL HYPNOSIS ASSOCIATION 
 • INTERNATIONAL COACHES REGISTER 
 • CPD STANDARDS OFFICE, PART OF THE PROFESSIONAL DEVELOPMENT CONSORTIUM (PDC)

Nagrody

🏆️ 2021 BRAINZ CREA GLOBAL AWARDS In recognition for their creative and innovative ideas, adaptability in business, or for their contributions to sustainability and mental health projects. 
🏆️ VOTED ‘BEST SPEAKER’ At various conferences, including The Mastermind Group London, Women In Business Superconference, Awesomeness Fest, and The Royal Society of Medicine. 
🏆️USING NEUROPLASTICITY TO REVOLUTIONIZE HEALTH Gold Stevie® Award (2019).  
🏆️SUPPORT DEPARTMENT OF THE YEAR ‘I Am Enough’, Bronze Stevie® Award (2019). 
🏆️AMERICAN BUSINESS AWARDS® ‘Self-Esteem Mini-Course’, Bronze Stevie® Award, Video Categories (2019).  
🏆️GOLD STEVIE® AWARD New Product & Service – ‘Rapid Transformational Therapy®’ (2018). 
🏆️ BRONZE STEVIE® AWARD American Business Awards®, ‘Free Yourself From The Fear Of Judgement & Start Living Life’: Viral Video (2019). 
🏆️ PEOPLE'S CHOICE AWARD ‘I Am Enough’Favorite New Products. 
🏆️ ‘RAPID TRANSFORMATIONAL THERAPY®’ METHODOLOGY Stevie® Award (2018). 
🏆️ ENTREPRENEUR OF THE YEAR Health Products & Services: Empowering Everyday People to Partner in their Health, Gold Stevie® Award (2018). 
🏆️ INTERNATIONAL BUSINESS AWARDS® Entrepreneur of the Year – Health Products & Services (2018). 
🏆️ LIFETIME ACHIEVEMENT AWARD Consumer Services Industries, Gold Stevie® Award. 
🏆️ WOMAN OF THE YEAR American Business Awards, Gold Stevie® Award: Empowering Women and Children. 
🏆️ LIFETIME ACHIEVEMENT AWARD International Business Awards®Silver Stevie® Award. 
🏆️ WOMAN OF THE YEARInternational Business Awards®, Gold Stevie® Award. 
🏆️CONTRIBUTION TO THE DISCIPLINE OF HYPNOTHERAPY Awarded a fellowship for the transformative approach to therapy teaching, National Council of Psychotherapists.  
🏆️ TRAINING PROVIDER OF EXCELLENCE Lifetime Achievement Award by CPD Standards Board (2017). 
🏆️ INTERNATIONAL DAY OF THE GIRL CHILD INSPIRATION AWARD Won specifically for Marisa’s work for inspiring confidence in women and girls through the ‘#MarkYourMirror’ and ‘I Am Enough’ movement. 
🏆️ INFLUENTIAL WOMAN Category finalist for the Venus Awards 
Szukaj