O Mnie

  Ról które w życiu odgrywałam jest prawie tak dużo jak Etykiet, które sobie przykleiłam ......

  W tej przestrzeni przedstawiam Ci się jako
  Terapeuta Szybkiej Terapii Transformacyjnej - RTT.

  Lubię prostotę, logikę, naukę i ludzi. Dlatego wybrałam metodę RTT. Nie wiem co w niej lubię najbardziej…. Czy trwałość zmian, czy szybkość, czy wgląd który daje, czy moc którą oddaje. Uznaję ją w całości.
  Mój zawodowy i prywatny sukces łączy się z nawiązywaniem relacji i dostrzeganiem potencjału w ludziach których spotykam.
  Jestem pod nieustającym wrażeniem :
  •możliwości naszego mózgu
  •mocy naszego umysłu i
  •sprawczości świadomych działań

  Ty Na Nowo – powstało dzięki Mnie Na Nowo

Moje doświadczenia z Szybką Terapia Transformacyjną

Przez lata zmagałam się z problemami jelitowymi, gastrycznymi, IBS, SIBO, nietolerancjami pokarmowymi i wiązało się to z cierpieniem fizycznym i emocjonalnym. Trwało to lat 15 a przyczyny problemów szukałam ok 10 lat. Powodów mojego stanu próbowałam znaleźć w ciele co doprowadziło mnie do stanu permanentnej diety. Przez 10 lat, non stop byłam na różnego rodzaju dietach eliminacyjnych, restrykcyjnych, odkrywczych, cud-dietach, skończyłam studia podyplomowe z dietetyki, tłumaczyłam dietetykom w poradniach co już na sobie przetestowałam i jakim procedurom się poddałam. Dodatkowo ćwiczyłam, robiłam asany na trawienie, piłam dużo wody, wody z octem, wody bez octu, używałam do tego silnej woli, drogich suplementów i surowych detoksów. I po 10 latach usłyszałam od doświadczonego gastroenterologa – ze „taka moja uroda”. I cytując „ Pani ma roczne dziecko to ono Pani po brzuchu po kąpieli poskacze i będzie dobrze”. Nie przekonało mnie to, a poradę uznałam za niekompletną bo nie było sprecyzowane o czyją kąpiel tutaj chodzi – moją czy dziecka…. 

      Teraz traktuję tą sytuację jak zabawną anegdotę, ale wtedy nie było mi do śmiechu. Byłam, zdenerwowana (bardzo delikatnie mówiąc), sfrustrowana, załamana i kolejny raz w życiu byłam zła na „moją urodę”. W mojej własnej historii starłam się być jak detektyw. I doszłam do momentu w którym wykorzystałam już wszystkie możliwe standardowe drogi dojścia do rozwiązania tej zagadki która brzmiała „co ze mną jest nie tak ???”

 Dla mnie moje problemy były jak dowody na to, że wydarzyło się jakieś przestępstwo a ja nie mogę znaleźć winnych. Byłam jak detektyw. Wykorzystałam wszystkie narzędzia, sprawdziłam wszystkie poszlaki i pytań było coraz wiecej a przy okazji z szafy wypadło kilka kolejnych trupów (poczucie własne wartości, lęk przed glutenem, i strachem ze przekażę tą „moja urodę” kolejnemu pokoleniu).   Byłam klasycznym detektywem i używałam klasycznych metod. Mimo że wiele lat byłam czytelniczką opowiadań Agaty Christy nie wpadłam na pomysł by skorzystać z czegoś innowacyjnego. Musiałam najpierw tak się zmęczyć i popatrzeć z obezwładniającym zniechęceniem na to co odkryłam (lub bardziej czego nie odkryłam….). I nadszedł ten czas by zapomnieć o klasycznym już znienawidzonym podejściu. I odkryciem była dla mnie właśnie sesja RTT.   Później zrozumiałam, że praca w ten sposób to jak wcielenie się w role najlepszego detektywa - Detektywa Herkulesa Poirot.
Poirot w swojej pracy stawiał bardziej na psychologiczny aspekt zbrodni. Zdarzyło mu się rozwiązać kryminalną zagadkę bez ruszania się z własnego fotela !!!! I tak się stało ze mną, stałam się detektywem Poirotem własnego życia. Wyjmowałam wszystkie trupy z szafy i nie ruszając się z własnego fotela (sesje były przeprowadzane online) odkrywałam co było przyczyną tych zbrodni.   
ODKRYŁAM, ŻE TU NIE CHODZI O JEDZENIE   

Mając za sobą różne doświadczenia zdałam sobie sprawę, że każdy problem, który pojawia się w życiu człowieka, niezależnie od tego, czy jest fizyczny, czy psychiczny, ma swoje źródło w jego umyśle, a nie w jedzeniu na talerzu, światowej ekonomii, czy w codziennym życiu. Osoba prowadząca najzdrowszy tryb życia i otoczona bogactwem może nadal borykać się z różnymi problemami zdrowotnymi i psychicznymi ze względu na swoją przeszłość, negatywne nastawienie i wszelkie nierozwiązane problemy i destrukcyjne przekonania. Fascynuje mnie połączenie umysłu i ciała. A dzięki RTT zobaczyłam możliwość szybkiej zmiany, długotrwałej wolność od bólu psychicznego, emocjonalnego i fizycznego. Wciąż jestem zdumiona niesamowitymi wynikami, jakie dzięki niej można osiągnąć.   

Przetestowałam ta metodę na sobie – wiem jak działa, wiem kiedy działa, wiem które kroki są kluczowe w tym procesie, bo sama przeszłam ta drogę naście razy – jako klient i jako terapeuta. A odzyskanie mocy i sprawczości jest możliwe, masz to w sobie. Będę to powtarzać każdemu. Ale nie mogę zrobić nic za Ciebie. To Ty musisz zbudować Siebie, stworzyć Siebie Na Nowo. Ty na Nowo – to jest Twój potencjał, Twoje możliwości.
➡️ zrozumiałam że mam wpływ na zmianę własnego życia po latach zmagania się z tym co przychodziło z zewnątrz a tak naprawdę było trzeba zmienić to co wewnątrz
➡️ nie lubię głupio wydawać pieniędzy, a na kurs i certyfikacje poświęciłam czas, zaangażowanie i życiowe oszczędności i nie żałuję żadnej wydanej złotówki
➡️ nawet gdybym nie otworzyła tej praktyki (a otworzyłam a ty czytasz ta treść) to zmieniłam swoje życie - i Ty tez możesz! 
➡️ zmieniłam sposób postrzegania problemów – bo zmieniłam siebie   

By przeczytać więcej historii zapraszam Cię do zakładki – O Tobie. 
Może któraś z nich jest podobna do Twojej osobistej drogi. 

A ja z szacunkiem podchodzę do Twojej historii jakakolwiek by ona nie była.

Tylko działanie przyniesie zmiany, tylko pytania przyniosą odpowiedzi

Jestem tu dla Ciebie !

Pozdrawiam Ania 

Szukaj